Privacy Policy

YASAL UYARI

YASAL UYARILAR

Sözü edilen kullanım koşullarında adı geçen taraflar: Ersey, kullanıma izin veren, siteyi ziyaret edip üye olan ve kullanıcı adı ve şifrelere sahip olan kişi ve kurumlar, kullanıcılar olarak anılacaktır.

Bu sitede var olan bilgilerin tümü, bu siteyi ziyaret eden kişi ve kurumları genel olarak bilgilendirmek amacındadır. bu amacın dışında daha detay bilgi için mutlaka iletişim bilgilerimizden Ersey Makina firmasının yetkililerinden detay bilgi alınması gerekmektedir.

Sadece bu sitede yer alan bilgiler doğrultusunda karar verip ürünlerimiz ile ilgili bilgi almış kişi ve kurumlar için Ersey Makina firmasının TC Ticaret Kanunları veya benzeri hukuksal hiçbir sisteme karşı, 3. şahıslara karşı sorumluluğunun olmadığı konusunda, sitemizi ziyaret eden tüm kullanıcılarımızı uyarıyoruz.

GİZLİLİK İLKELERİ


GİZLİLİK İLKELERİ

Siteye üye olan ve kullanıma izin veren taraftan üyelik için kullanıcı adı ve şifre almış olan kişi ve kurumların bilgileri 3. şahıslarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.
Bunun yanında kullanım koşullarımızın da tekrar edilmesinde fayda var:

  • Bu siteye üye olmak için başvuruda bulunmuş, ve üyeliği onaylanmış kişi ve kurumlar sitemizde bulunan olanaklardan faydalanbilirler. Bunun dışında her ne koşul olursa olsun sitemize bilgimiz dahilinde giriş yapmış kişiler kullanım hakkına sahip değillerdir.
  • Üyeliği onaylanmış kişi ve/veya kurumlar kendilerine sisteme giriş için tarafımızdan verilen kullanıcı adı ve şifrelerinin sorumlulğunun kendilerine ait olduğunu kabul ederler.
  • Kullanıma izin veren, kullanıcıların site kullanımlarını geçici veya tamamen dondurabilir veya üyeliklerini iptal edebilir. Siteyi kullanan kişi ve/veya kurumlar böylesi bir durumu kayıtsız şartsız kabul ederler. Bununla ilgili hak talebinde bulunamazlar.